KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17035047
nr 1703 5047
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik, bildmått: 44x34 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:23:43
26/5 18:14:30
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold